PoE II na E3

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 18 Czerwiec 2017
  • Komentuj 2

Intensywny czas wokół targów E3 powoli dobiega końca. Wiele gier zostało pokazanych, o niewielu się jednak mówi. Przykładem jest nowa część Pillars of Eternity, która biła rekordy kampanii crowdfundingowych.

Przedstawiciel IGN miał okazję porozmawiać w czasie targów między innymi z Joshem Sawyerem, który z dumą prezentował Deadfire. Pokazano ponad 10 minut samej rozgrywki, która charakterystycznie dla pierwszej cześci utrzymana jest w zielono-fioletowych barwach. 

"Gra powinna wyglądać znajomo. Nie chcemy zbyt drastycznie odbiegać od pierwszej części. Tak naprawdę, to próbujemy tylko... udoskonalić każdy aspekt", co powinno ucieszyć fanów, którzy wyłożyli na sequel prawie 4,5 miliona dolarów. 

Dzięki rozmowie wiemy już, że do gry powróca znani z jedynki bohaterowie Edér, Aloth i Pallegina, do których dołączy czworo nowych rekrutów.

Czy jednak twórcy z Obsidian Entertainment spełnią wszystkie obietnice z kampanii na fig.co? Tego powinniśmy się dowiedzieć w pierwszej połowie przyszłego roku, bo na ten czas planowana jest premiera Deadfire.

 

[Źródło: pcgamer.comign.com]

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze