Platige Image zrobiło prolog do Metro Exodus

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 06 Luty 2019
  • Komentuj 0

Platige Image słynie z doskonałych trailerów do gier. Tym razem Wydawnictwo Techland zaprezentowało ich najnowsze dzieło, 4-minutowy prolog do Metro Exodus o nazwie Koszmar Artema.

Chociaż ostatnio głośno o Metrze zrobiło się za sprawą afery z wyłącznością dla Epic Store, to gra wciąż wygląda obiecująco. Sam twórca uniwersum Metro, Dmitrij Głuchowski, dosadnie wypowiedział się na temat zabijania marki przez Deep Silver / Koch Media, wydawcę gry od studia 4A Games.

Trailer od Platige Image ma szansę ocieplić nieco wizerunek gry, przypominająć nie o dramacie dystrybucyjnym, a o ciekawej historii, jaka przyjdzie nam przeżyć w Exodusie. Artyom wyjdzie wreszcie z ciemnych korytarzy metra, ale jego sny o powrocie na powierzchnie szybko mogą przerodzić się w prawdziwy koszmar.

[Źródło: youtube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze