Pierwsze spojrzenie na FIFA 18

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 05 Czerwiec 2017
  • Komentuj 10

Dziś rano na facebookowym profilu EA Sports ukazała się informacja, że jeszcze dziś przyjdzie nam zobaczyć zapowiedź kolejnej piłkarskiej gry spod znaku FIFA. Jak prezentuje się ''osiemnastka''?

Zaskoczenia, że EA pokaże nową kopaninę na pewno nie ma, FIFA to już od ładnych paru lat stały element wydawniczy ''Elektroników'' i zarazem jedna z ich najbardziej popularnych gier.

Choć spodziewaliśmy się, że wszystko co w tym roku zeche nam EA pokazać zobaczymy dopiero na EA Play w przyszłym tygodniu, ale widać wydawca chce już teraz zacząć nęcić przyszłych graczy. Na Facebooku EA Sports pokazała się dziś taka informacja: 

Sam post, jak widzicie nie ujawnia zbyt wiele. Nie pozostało nam więc nic innego jak tylko poczekać kiedy na kanale YouTube Elektroników w końcu pojawi się zapowiedź. W końcu jest:

Dużo więcej o grze, w tym o powracającym trybie kariery, dowiemy się więcej w przyszłym tygodniu, kiedy to 10. czerwca w Los Angeles rusza EA Play. 

[źródło: facebook.com, EA Sports - YouTube

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze