Piekielny shooter Bloodhound zapowiedziany!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 19 Kwiecień 2022
  • Komentuj 0

Na PC i konsole trafi Bloodhound, nastawiony na szybką i brutalną rozgrywkę FPS. Za nowym indie shooterem stoją twórcy pracujący wcześniej m.in. przy Dying Light 2, Witchfire czy Sniper: Ghost Warrior 3. W 2022 r. gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i Xbox Series X/S, a na 2023 r. zaplanowano wersje na PlayStation 4 i PlayStation 5. Na PC dostępne jest już demo gry, podczas gdy na platformie crowdfundingowej Kickstarter trwa zbiórka na rozwój projektu.

Piekielny shooter Bloodhound zapowiedziany!

Nowy shooter to debiutancki projekt polskiego niezależnego studia Kruger & Flint Productions. W skład zespołu wchodzą doświadczeni twórcy, którzy pracowali wcześniej przy grach znanych producentów z Polski (m.in. Techland, The Astronauts i CI Games).

Bloodhound to nawiązująca do klasycznych gier pierwszoosobowa strzelanka, nastawiona na dynamiczną i bezkompromisową zręcznościową akcję. W głównym trybie kampanii gracz wciela się w członka tajnego odłamu zakonu templariuszy i musi powstrzymać demoniczny kult diabelskiej Astaroth.

W finalnej wersji Bloodhound zaoferuje m.in. kampanię składającą się z 4 aktów, zróżnicowane i mroczne lokacje, a także 15 typów przeciwników i 4 bossów. W eliminacji demonicznych kreatur graczom pomoże 10 rodzajów broni (m.in. maczeta, piła mechaniczna z miotaczem ognia, shotgun, railgun, kusza i wyrzutnia rakiet). Twórcy szykują również dodatkowe tryby gry (arena i wieloosobowe).

W okolicach połowy 2022 r. Bloodhound ma zadebiutować w trybie wczesnego dostępu na PC (Steam). Datę pełnej premiery ustalono wstępnie na sierpień br. Jeszcze w 2022 r. tytuł ma trafić na konsole Xbox One i Xbox Series X/S, a na 2023 r. zaplanowano wersje na PlayStation 4 i PlayStation 5.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze