Pewna noc w Karazhanie...

  • Autor: Mateusz Łysoń
  • Opublikowano: 30 Lipiec 2016
  • Komentuj 0
Karcianka Blizzarda otrzyma wkrótce kolejną przygodę, w której odwiedzimy wieżę Ostatniego Strażnika. Medivh, jej właściciel, zaprasza Was do odwiedzenia Hearthstone'a podczas ''Pewnej nocy w Karazhanie''! Do tej pory w Hearthstone odwiedziliśmy mroczną nekropolię Naxxramas, dom Ragnarosa, czyli Czarną Górę i niczym Indiana Jones poszukiwaliśmy zaginionych skarbów wraz z członkami Ligi Odkrywców. Tym razem zmierzymy się z imprezą wszech czasów, podczas której wszyscy zakopią topór wojenny i zabawią się ze starymi wrogami.

Wszyscy wbijają do Medivha!

Wszyscy wbijają do Medivha!

Swoją zabawę zaczniemy od darmowego skrzydła, dzięki któremu zostaniemy wprowadzeni w odpowiedni nastrój, a nasze talie zasilą dwie kolejne karty. Jeśli będziemy chcieli zdobyć pozostałe 43, to na zakup każdego z segmentów musimy wyłożyć 2800 sztuk złota, lub 18 euro. Warto wykupić całą przygodę już w pierwszym tygodniu ze względu na elitarny rewers kart, który otrzymamy. Nowa plansza, na której będziemy spędzać kolejne godziny, została dobrze przemyślana. Cztery skrzydła pojawią się jako interaktywne tła w rogach planszy. Tak więc weźmiemy kąpiel w źródle manny, wstąpimy do magicznej biblioteki, spróbujemy swoich sił w alchemii oraz udamy się na występ w prywatnej operze.

W każdym z rogów planszy będzie się coś działo

W każdym z rogów planszy będzie się coś działo

Jak widać, Blizzard potrafi zaskoczyć. Chyba nikt nie spodziewał się nowej przygody w klimacie imprezy z lat siedemdziesiątych, podczas której będziemy musieli odnaleźć zaginionego gospodarza, czyli Medivha. Może Ostatni Strażnik postanowił odkupić swoje winy, wystawiając to przyjęcie? Nowa przygoda ukaże się już 12 sierpnia, ale jeśli jesteście ciekawi tego jak karty wyglądają w praktyce, to zapraszam do zobaczenia materiału Mkrr'a:
[źródła: eu.battle.netpolygon.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze