PAX DEI namiesza na rynku MMO?

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 02 Marzec 2023
  • Komentuj 0

Założone przez utalentowanych twórców najbardziej kultowych gier MMO ostatniego dwudziestolecia, studio Mainframe Industries z nieskrywaną ekscytacją ogłasza tytuł swojej pierwszej gry. Pax Dei to ogromna, kształtowana przez graczy, społecznościowa gra MMO typu sandbox, której dwa filary to społeczność i emergentna rozgrywka.

Nadzieja dla gatunku?

Witaj w fantastycznym świecie Pax Dei. Inspirowana średniowiecznymi mitologiami gra Pax Dei ma na celu zaoferowanie doświadczenia MMO będącego powrotem do korzeni gatunku. Projekt na pierwszym miejscu stawia graczy i społeczność, modernizuje rozgrywkę do współczesnych standardów i ma oszałamiającą warstwę wizualną dzięki silnikowi Unreal Engine 5.

Pax Dei stwarza możliwość definiowania własnych celów i wyzwań każdemu typowi gracza. Gra została zaprojektowana tak, aby uzyskać maksymalny poziom interakcji między graczami i aby różne style rozgrywki mogły się wzajemne uzupełniać. Pax Dei oferuje rozległy, tajemniczy i piękny plac zabaw, w obrębie którego gracze mogą tworzyć swoje własne historie.

Na względnie bezpiecznych ziemiach Centrum (Heartlands) każdy gracz może znaleźć idealną działkę do zbudowania swojego domu. Życie tutaj płynie spokojnie, a klany mogą się rozwijać i bogacić. Gracze muszą ze sobą współpracować, aby powiększać swoje wioski, korzystając z szerokich możliwości dostosowywania postaci i modułowych systemów budownictwa. Wszystko w grze Pax Dei jest efektem ludzkiej pracy i umiejętności, a każdy gracz ma swoją rolę do odegrania i swój wkład do wniesienia.

Gracze mogą opuścić bezpieczne domostwo i wyruszyć na eksplorację Pustkowia (Wilderness), gdzie napotkają legendarne stwory, starożytne tajemnice i wyzwania o rosnącym poziomie trudności. To tutaj mogą również powalczyć z innymi graczami, aby zapewnić dominację swojego klanu. Chwała, nagrody i sekrety, które zyskają z takich wypraw są zdecydowanie warte ryzyka. Jak się jednak wkrótce przekonają, im dalej od domu, tym dziwniej i niebezpieczniej.

Skórowanie bazyliszka, wybór między wojną a pokojem, zbieranie kwiatów — wszystko ma znaczenie. W świecie sterowanym przez graczy wszystkie style rozgrywki się ze sobą łączą i wzajemnie się uzupełniają. Pax Dei zaprasza graczy każdego typu do dołączenia do społeczności i stania się częścią historii, które dopiero powstaną.

Pax Dei w wersji na komputery PC pojawi się wkrótce na platformie Steam. Jednocześnie trwają prace nad wersją przeznaczoną na platformy chmurowe, z której gracze będą mogli korzystać na dowolnym ekranie. Zainteresowany? Zapisz się do testów na www.playPAXDEI.com!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze