Nowy trailer 8 sezonu Gry o Tron!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 05 Marzec 2019
  • Komentuj 3

Wszyscy staną do walki z najeźdźcami zza Muru. Dwa ostatnie smoki urosły potężne i groźne, a ośmieleni ich widokiem mieszkańcy Westeros ruszą do boju za Targaryenami. Jon Snow pozna prawdę, a Cersei... No właśnie. Tylko na jej twarzy maluje się nieśmiały uśmiech, podczas gdy Jamie Lannister planuje walczyć za żywych. Czy przebiegła siostra ma dla niego inne plany? 

Widać po trailerze, że szykuje się tylko kilka ostatnich docinków, a już od pierwszego z nich będą się ważyć losy wszystkich rodów i mieszkańców 7 Królestw. Trailer może nie jest dynamiczny, ale buduje nastrój oczekiwania na ten ostatni, najważniejszy bój. 

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, co zmusiło nieustraszoną Aryę do ucieczki? Cokolwiek by to nie było, z pewnością będzie epickie!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze