''Rozbierany'' Easter Egg Origins

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 05 Grudzień 2017
  • Komentuj 5

Gracze Assassin’s Creed Origins ''przypadkowo'' odkryli pewnego easter egg w produkcji Ubisoftu. Co robią Egipcjanie w wolnym czasie? Więcej Egipcjan! 

''Piach, słońce, jeszcze więcej piachu i jeszcze więcej słońca, co tu robić w takiej sytuacji?'' zdają się myśleć NPCe zamieszkujący świat Bayeka. Faktycznie, rozrywek wtedy za wiele nie było, bo budowanie piramid i spieprzanie przed wkurzonymi hipopotamami do najprzyjemniejszych zajęć na świecie pewnie nie należało. Można się było pewnie poopalać, ale to też trochę wieje nudą. Lepiej zająć się czymś innym, w końcu jesteśmy tylko ludźmi.

Jeśli zastanawialiście się kiedyś dlaczego właściwie Assassin’s Creed Origins jest przeznaczony dla dojrzałych graczy, to nowo odkryty easter egg wszystko wyjaśnia. Jeśli pojedziecie się do wioski Herakleion i udacie się w odpowiednie miejsce niedaleko... burdelu, to usłyszycie pewne dość charakterystyczne dźwięki. O ile macie ukończone 18 lat, a na pewno macie, bo inaczej byście w Origins nie mogli grać, to możecie nawet zerknąć przez okno. Wtedy Waszym oczom ukaże się miłość w najczystszej postaci:

Inni gracze z Reddita z niewyjaśnionych powodów rączo rzucili się sprawdzić czy oni też będą mogli zabawić się w podglądaczy. Okazało się, że mogli, ale nie wszyscy zobaczyli powyższą parę, bo u niektórych schadzka zmieniła się w coś większego:

Gracze na reddicie zastanawiają się czy za odkrycie tego easter egga należy im się jakieś trofeum, a jeśli tak to jak powinno się nazywać - macie jakieś pomysły? Trofeum Podglądacza? Sokole Oko? A może jeszcze coś innego?

Ubisoft często wrzuca tego typu rzeczy do swoich gier - pamiętacie Watch Dogs 2 i ''aferę waginową'' po której pewien gracz dostał bana? A tak już nieco bardziej serio - starożytny Egipcjanin też człowiek!

Love is in the air!

[źródło: reddit.com, imagur.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze