Nowa muzyka w Beat Saber

  • Autor: Ja, Rock
  • Opublikowano: 05 Marzec 2019
  • Komentuj 0

Na oficjalnym Twitterze Beat Saber, twórcy gry na VR podzielili się informacją o zawartości nowej aktualizacji. Muzycznej zawartości.

Beat Saber to jedna z tych gier, które kupię w pierwszej kolejności, jeśli kiedys dorobię się sprzętu do VR (co jest raczej wątpliwe). Zdecydowanie jednak wielu graczy bywających w wirtualnej rzeczywistości mocno chwali zręcznościową produkcję od Beat Games.

Na jej niekorzyść przemiawała jednak powtarzalność, która dręczy ten typ gier jeszcze od czasu Tap Tap Revolution na pierwsze smartfony, popularnego szczególnie na Samsungu Galaxy S2. Wgrane muzyczki szybko staja się osłuchane i zaczynają nudzić. Na szczęście nowe paczki muzyki zachęcają graczy do powrotu do tego rodzaju gier i tak pewnie będzie również w Beat Saber.

Już w przyszłym tygodniu do 16 oryginalnych utworów z gry dodana zostania nowa paczka z muzyką. Nie wiemy jaką, nie wiemy ile jej będzie, ale dowiemy się tego w czwartek 14 marca.

Oprócz muzyki pojawi się również update UI, pozwalający przebierać między starymi a nowymi utworami. Miłego grania w Grę Roku VR!

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze