Nightflyers od twórcy Gry o Tron

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 17 Styczeń 2019
  • Komentuj 3

George R.R. Martin to nie tylko Gra o Tron, chociaż wiele osób nie zna powieści Nightflyers. Jednak sukces Gry o Tron od HBO zmotywował Netflixa do zekranizowania historii sci-fi Martina. Jak zwykle premiera będzie szybka, bo zwiastun przyniósł nam datę 1 lutego.

Wędrowcy, bo taki tytuł nosi powieść po polsku, to historia ośmioosobowej drużyny, która w trakcie wyprawy kosmicznej na statku Nightflyer stara się przejąć nowe źródło energii związane z obcą cywilizacją. Oczywiście nic nie idzie zgodnie z planem, a załoga zmierzy się z konsekwencjami swoich poszukiwań.

„W przeddzień zniszczenia Ziemi ekipa badaczy wyrusza w podróż w otchłań kosmiczną na pokładzie Nightflyera — najnowocześniejszego statku kosmicznego w galaktyce. Ich misją jest przejęcie tajemniczego statku obcych, gdzie może znajdować się klucz do przetrwania ludzkości. Jednak im bliżej celu, tym więcej tajemniczych sił i wydarzeń zagraża powodzeniu przedsięwzięcia'' - Netflix

Sam Martin pracował przy nowej produkcji Netflixa jako jeden z producentów wykonawczych Nightflayers, które liczyć 10 odcinków.

W rolach głównych zobaczymy Gretchen Mol, Eoin Macken, David Ajala, Sam Strike, Maya Eshet, Angus Sampson, Jodie Turner-Smith i Brían F. O'Byrne. Jak Wam się podoba wizja świata sci-fi od twórcy Pieśni Lodu i Ognia?

[Źródła: ppe.pl,kultura.gazeta.pl]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze