Nowy i nietypowy event z Feebasem

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 19 Styczeń 2019
  • Komentuj 9

Niantic wprowadza jutro do Pokemon Go nowy rodzaj eventu. Będzie to wydarzenie podobne do community day, z tym że w całości poświęcone nie łapaniu pokemonów, a wykonywaniu field research, w których nagrodą będzie złapanie Feebasa. Feebas to pierwsza forma Milotica i pojawi się on również w wersji shiny. Niestety, bez nowego ataku.

Event field research rozpoczyna się w sobotę o godzinie 11 i potrwa jedynie do 14. Żeby zdobyć odpowiednio dużo Feebasów do ewolucji (która wymaga 100 candy), musicie wykonać całkiem pokaźną liczbę zadań. Zdobędziecie je standardowo kręcąc dyskiem pokestopu, z którego może polecieć jeden z 4 typów zadań:

I teraz najgorsze! Zadanie z konkretnego pokestopu możecie wykonać tylko raz! Jeśli więc cierpicie na brak pokestopów w okolicy, to łączę się z Wami w bólu!

Ładujcie telefony, zjedzcie śniadanie i w drogę! Pamiętajcie, że ewolucja Milotica wymaga przejścia 20 km z wybranym Feebasem jako buddy.

[Źródła; pokemongolive.comtwitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze