Jajko niespodzianka od Bandai

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 24 Listopad 2017
  • Komentuj 3

Zapowiedzi gier robią się coraz dziwniejsze i coraz mniej zrozumiałe. Przykładem na potwierdzenie tej tezy jest nowa strona internetowa Bandai Namco, którą firma próbuje... no właśnie, o co im chodzi?

Były już tajemnicze zegary na Twitterze producentów nieujawnionego jeszcze wtedy CoD: WWII, były Blizzardowe gry ARG (alternate reality game), w których gracze wyszukiwali informacje o nadchodzących bohaterach Overwatcha, a teraz od Bandai dostajemy taką ''zapowiedź'':

Co było pierwsze: mikrofalówka czy jajko? 

Widać, że Bandai to jednak japońska firma i chyba tylko tym trzeba tłumaczyć sobie sposób w jaki producent nakręca hype na coś co prawdopodobnie jest nową, nieujawnioną na razie, produkcją. Tak, dobrze widzicie - na specjalnie stworzonej do tego celu stronie internetowej Bandai umieszcza... jajko w mikrofalówce. Krótka animacja, w której gorące jajko wypada z rzeczonego urządzenia, to obok informacji każącej na szczegóły czekać jeszcze 10 dni, wszystko czym firma zdecydowała się z nami podzielić.

Co oznacza wypadające z mikrofalówki gorące jajko? To musicie wywnioskować sami, albo poczekać do czwartego grudnia, kiedy minie zapowiadane 10 dni. Macie już jakieś swoje typy?

Bandai szykuje jakieś pyszne danie z mikrofali? Czy dostaniemy odgrzewanego kotleta?

[źródło: mhaoj.bn-ent.net]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze