Nieco więcej o Far Cry 5

Religijni ekstremiści zapraszają do hrabstwa Hope!

 

Wiemy już na pewo, że Far Cry 5 postawi na czasy nam współeczesne. Ujawnia to art work jaki trafił wczoraj do sieci. 

Kilka dni temu Ubi pokazało kilka filmików pochodzących z najnowszej odsłony Far Cry'a 5. Zbyt wielu szczegółów nie dało się z nich wyciągnąć,  jedynym pewnikiem było to, że przeniesiemy się do hrabstwa Hope w stanie Montana.

Wczoraj do sieci trafiła kolejna zanęta od Ubi - art work, który w jednoznaczny sposób wskazuje na czasy współczesne. Ci z Was, którzy do końca mieli nadzieję na grę kowbojską muszą niestety poczekać na inne tytuły od konkurencji.

Co do samego obrazka - przedstawia on uzbrojonych po zęby ''rednecków'' w pozycjach nieco przypominających obraz ''Ostania Wieczerza'' pędzla Leonarda da Vinci. To, widniejący na drugim planie kościół i spętany u nóg stołu facet z napisem ''grzesznik'' na plecach, sugeruje, że patrzymy na jakąś religijną sektę.

Prawicowi religijni ekstremiści w to na zachodzie USA norma

 

Jak Wam się podba taki, a nie inny pomysł na grę Ubi? Temat jest jak najbardziej na czasie, choć może on wywołać spore kontrowersje. Pamiętajcie, że jutro Ubisoft planuje wielki pokaz gry - wtedy na pewno dowiemy się czegoś więcej.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze