Niech 2022 będzie lepszy od 2021

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 31 Grudzień 2021
  • Komentuj 0

Kłaniam się nisko w ten jakże ważny dzień. Żegnamy w końcu Stary Rok i witamy Nowy Rok! Dla wielu z Was pewnie 2021 nie był taki zły, chociaż patrząc na sytuację na całym świecie to zaliczacie się do wyjątkowej niszy. Na rynku growym również nie można powiedzieć, aby ostatnie dwanaście miesięcy zaliczyć do udanych. Nie było tak źle, mieliśmy kilka większych premier, ale rok ten to przede wszystkim opóźnienia, przesunięta oraz błędy.

Znalazło się również miejsce na kryptowaluty, NFT oraz blockchain, które coraz agresywniej wbijają się do gier. Nie chodzi już tylko o jakieś scamy z Kickstartera, bowiem i wielkie firmy inwestują w ten temat – przykładem niech będzie Ubisoft. Do tego sama ta technologia wpływa na dostępność, a także ceny sprzętu. Jeśli chcecie nabyć nową kartę graficzną w rozsądnej cenie to musicie się nieźle nagimnastykować.

Dlatego życzę Wam wszystkim (nam wszystkim!), aby rok 2022 było po prostu lepszy i to pod każdym względem. Chciałbym, abyśmy dostali lepsze gry. Nie tylko remastery i remake’i. Chciałbym po prostu dobrych produkcji. Dopracowanych i działających „Day One”, a nie pół roku po premierze. Życzę sobie i Wam rozsądnych cen komponentów do PC, a także wszystkiego innego, co sobie tylko wymarzycie.

Lepszej pracy i więcej pieniędzy? Niech będzie! Miłości? A co mi tam, życzę Wam tego! Może zdrowia i po prostu szczęścia? Nie musicie pytać – mam to na liście! Od siebie dodam jedynie… uśmiechu na twarzy. Niech rok 2022 będzie lepszy od 2011, ale ostatecznie jaki by nie był, przejdzie go z głową wysoko podniesioną do góry. Tego Wam życzę i wszystkiego co najlepsze. Trzymajcie się ciepło!

P.S. Odbierzcie sobie trzy Tomb Raidery za darmo z Epic Games Store, aby mieć co robić w te Sylwestra.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze