New World ruszyło z kopyta!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 21 Lipiec 2021
  • Komentuj 1

Beta New World wystartowała i będzie dostępna do 2 sierpnia. Premiera tego MMORPG-a zaplanowana została na 31 sierpnia. Amazon wykonało niezłą robotę marketingową, bowiem pierwszego dnia ponad 190 tysięcy osób sprawdziło ich tytuł. Jakim cudem udało się zgarnąć tyle osób do zwykłej bety? Kluczem do sukcesu okazują się streamerzy!

Zdobądźcie klucz do bety New World od streamerów

Amazon zorganizowało specjalne wydarzenie promujące betę ich gry. Bitwa o New World będzie odbywać się w trakcie całego okresu zamkniętej wersji beta, od 20 lipca do 2 sierpnia. W tym czasie każda frakcja będzie walczyć o zwycięstwo. Pod koniec wydarzenia drużyna z największą liczbą punktów zostanie okrzyknięta zwycięzcą i zdobędzie łupy wojenne.

Każdy członek zwycięskiej drużyny otrzyma 100 kopii gry, które będzie mógł rozdać w swojej społeczności. Każdy członek zwycięskiej załogi otrzyma także dostęp do specjalnych dropów na Twitchu, przeznaczonych tylko dla zwycięzców. Będzie można wykorzystać je w pierwszym tygodniu od premiery New World, która odbędzie się 31 sierpnia.

Każda z drużyn walczących w Bitwie o New World będzie składała się z Lidera frakcji i 10 Zarządców. To oni będą decydować o tym, w jaki sposób ich drużyna utrzyma się na czele rankingu. Może skupią się na celach zapewniających duże zdobycze punktowe, a może będą zdobywać te mniejsze cele. Jak możecie się domyślić, w zabawie biorą udział popularni streamerzy, co zaowocowało ogromnym zainteresowaniem graczy.

Wprowadzono również specjalne rozszerzenie do Twitcha, dzięki któremu widzowie nie tylko walczą o dostęp do New World, ale również o inne nagrody. Co więcej, pasywnie uczestniczą w całej zabawie! W efekcie Amazon wykonało naprawdę kawał dobrej roboty promocyjnej. Ciekawe tylko, czy gra utrzyma potem takie zainteresowanie.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze