Nakręcamy T-Mobile Ligę Akademicką!

  • Autor: jarock
  • Opublikowano: 30 Styczeń 2018
  • Komentuj 1

Reprezentujesz uczelnianą drużynę? Zgłoś ją do T-Mobile Ligi Akademickiej!

Pękając z dumy ogłaszamy, że JaRock.pl łączy siły z T-mobile Ligą Akademicką! W drugim sezonie na graczy czekają aż trzy tytuły turniejowe i pula nagród o wartości 45 tysięcy złotych!

Takich rzeczy w akademickim e-sporcie jeszcze nie widzieliście!

Jak Wam się podoba nowe logo?

Tygodnie spotkań, ustaleń i rozmów już za nami i jesteśmy gotowi na wielkie ligowe ogłoszenia.  Po pierwsze: T-mobile staje się sponsorem tytularnym Ligi Akademickiej, zmieniając ją w T-Mobile Ligę Akademicką. Drugą ważną dla nas sprawą jest fakt, że JaRock.pl będzie miał swój udział w organizowaniu zawodów Ligi jako ambasador całego przedsięwzięcia!

W drugim sezonie będzie działo się naprawdę dużo, bo do ligowych dyscyplin dołączają dwie nowe gry. Obok League of Legends do Ligi wchodzi jeszcze Blizzard z legendarnym RTSem jakim jest StarCraft II oraz Overwatchem. 

Jeśli jesteś studentem wyższej uczelni i chciałbyś spróbować swoich sił w drugim sezonie T-Mobile Ligi Akademickiej to nic prostszego - wystarczy wejść tutaj i zgłosić swoją drużynę do jednej z dyscyplin. Warto nie tylko ze względu na tytuł Mistrza Ligi Akademickiej, który przysługuje zwycięzcom, ale także z powodu puli nagród wynoszącej 45 tysięcy złotych!

Weź udział w kwalifikacjach!

Zapisy czas zacząć

Czasu na zapisy swoich drużyn macie jeszcze trochę, bo do dziewiątego lutego. Następnie weźmiecie udział w kwalifikacjach, które potrwają między 12. a 21. lutego. To właśnie w tych dniach wyłonimy ekipy i zawodników, którzy wezmą udział w rozgrywkach T-Mobile Ligi Akademickiej.

W przypadku Overwatcha będzie to 16 najlepszych akademickich drużyn z całej Polski. Z League of Legends jest podobnie, ale do zdobycia jest jedynie 13 slotów - pozostałe trzy trafiają do finalistów I seoznu Ligi. W indywidualnych rozgrywkach StarCrafta II będziecie mogli oglądać zmagania 32 studentów.

Zwycięzcy kwalifikacji zostaną oficjalnie zaprezentowani publiczności 27. lutego, a wielkie rozpoczęcie II sezonu T-mobile Ligi Akademickiej planowane jest na pierwszego marca. To wtedy rozegrane zostanie pierwszy spotkanie League of Legends. Wszystkie rozgrywki będziecie mogli oczywiście śledzić na JaRock.pl!

Tydzień pełen e-sportowych emocji!

Inżynierzy PWr - pierwsi Mistrzowie Ligi Akademickiej, Twoja drużyna będzie następna?

Rozgrywki T-Mobile Ligi Akademickiej to nie jeden, dwa, trzy, a aż pięć dni meczowych w tygodniu! Fanów blizzardowskiego Overwatcha zapraszamy w każdy wtorek i środę. Jeśli wolicie League of Legends, to dla Was najważniejsze będą czwartki i piątki. Fani StarCrafta niech rezerwują sobie niedzielę. Rozgrywki we wszystkich dyscyplinach startują zawsze o godzinie 18:00!

Sezon zasadniczy kończy się 15. kwietnia, a już dwa dni później przechodzimy do fazy play-off, która potrwa do 29. kwietnia. Później już tylko czekać na półfinały i finały wszystkich rozgrywek.

Jeśli idzie o finały to... możecie się od nas niedługo spodziewać bardzo ciekawych wieści. Nie uprzedzajmy jednak faktów : )

Reprezentujesz uczelnianą drużynę? Zgłoś ją do T-Mobile Ligi Akademickiej!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze