Nadzy mężczyźni będą rozlewać zupę

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 07 Marzec 2019
  • Komentuj 0

Nadzy mężczyźni (spokojnie, krocza ocenzurowano!) będą rozlewać zupę w walce o dominację nad danym obszarem, aby udowodnić swoją samczość alfa. Tym krótkim opisem chciałbym podsumować to, czym będzie Rawmen, czyli nietypowa wariacja na temat Splatoon, w którą na pewno zagram. Nie pytajcie tylko dlaczego.

Rawmen to będzie sieciowa gra multiplayer, a do tego shooter. Nie taki typowy jak Call of Duty, czy Combat Arms. Zamiast bowiem żołnierzy, przyjdzie nam pokierować nagimi mężczyznami. Ich amunicją zostanie z kolei zupa, a bronią garnek oraz chochla.

Studio Animal tworzy swojego indyka, który trafi na Steama jeszcze w tym roku. Oczywiście, jako Early Access. Deweloperzy uznali, że rynek trzeba zaatakować nietuzinkowo. Dlatego pozwolą nam modyfikować naszych nudystów oraz wyślą ich na wojnę na jedzenie.

W walkach brać będzie udział od dwóch do ośmiu graczy. Nie ma tutaj znaczenia jak bardzo rozlejemy zawartość naszych garnków po polu bitwy. Liczy się trafienie makaronem, gulaszem, czy też rosołem w innego, nagiego mężczyznę. Na tym polega bowiem samcza dominacja, prawda?

Warto jednak zaznaczyć, że marnotrawienie jedzenia będzie miało swoje skutki uboczne. Mapa sukcesywnie zostanie przysłonięta przez zupę, która ograniczy nasze ruchy lub pozwoli się ślizgać - w zależności od tego, co aktualnie mieliśmy w garnku.

Rawmen będzie iście męską grą, bowiem pozwoli wypuszczać gazy z mniej szlachetnej części pleców, aby nasz heros dostał się na wyższe platformy. Jestem już stary i zgorzkniały. Marudzę, wybrzydzam i kręcę nosem. Niemniej w Rawmen będę grał!

Powiedzmy, że grafika przykuła moje oko :).

[Źródło: Rawmen]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze