Na pomoc małemu Krystianowi

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 27 Czerwiec 2017
  • Komentuj 0

Startujemy w piątek o 16:00

Mały Krystian urodził się bez gałek ocznych. Możecie pomóc jemu i jego rodzinie - wystarczy, że odwiedzicie stream Kotwicza i dołożycie swoją cegiełkę.

Podczas ciąży nie było żadnych sygnałów, że Krystian, urodzony 1. stycznia tego roku, będzie miał jakiekolwiek problemy ze zdrowiem. Niestety okazało się, że chłopczyk nie ma oczu i do końca życia będzie niewidomy.

Losem Krystiana zainteresował się Kotwicz, który postanowił zorganizować specjalnego live'a, na którym będą zbierane pieniądze na pomoc chłopcu. Celem Kotwicza jest uzbieranie 30 tysięcy złotych. Live zaczyna się w piątek 30. czerwca o godzinie 16:00 i potrwa przez 24 godziny!

Live będziecie mogli śledzić zarówno na JaRock.pl (link zostanie aktywowany w piątek) jak i na YouTube. Na wszystkich biorących udział, oprócz dobrej zabawy, czekać będą atrakcyjne nagrody! Zapraszamy do brania aktywnego udziału i pomocy Krystianowi! Do zobaczenia w piątek o 16 na streamie Kotwicza! 

Startujemy w piątek o 16:00

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze