Na Nowy Świat poczekamy 3 miesiące :<

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 10 Kwiecień 2020
  • Komentuj 1

Nie jest to w sumie żadna niespodzianka, prawda? W dobie panującej pandemii, premiery gier oraz dodatków zwyczajnie są przesuwane. Jedne o tydzień, inne o pół roku, a kolejne do odwołania. Trzeba się z tym liczyć i trzymać kciuki, że sytuacja na świecie wkrótce się uspokoi. W zasadzie dla dobra nas wszystkich, bo to, że w daną grę zagramy później to akurat najmniejszy problem. Dzisiaj zaś powiem Wam o kolejnej ofierze COVID-19 – New World od Amazon.

New World od Amazon opóźniony.

New World to MMORPG który przeszedł sporą transformację. Startował jako sieciowy survival z elementami MMO, a ostatecznie skończyć ma, jako pełnoprawny MMORPG z opcjonalnym PvP, podziałem na frakcje, housingiem, walką o terytoria, oblężeniami i próbą przedarcia się przez hordy przeciwników, napierających na mury miasta. Gracze będą werbowani do kompanii, której celem będzie dominacja na nowo odkrytych terenach!

Jeszcze w maju mieliśmy mieć możliwość zagrania w New World, które dostępne będzie w modelu Buy-to-Play. Niestety, pewien wirus pokrzyżował wszystkie plany i premiera gry została przesunięta o trzy miesiące:

„Podjęliśmy trudną decyzję o przełożeniu daty premiery New World na 25 sierpnia 2020 r., a zamkniętej wersji beta na lipiec. Podobnie jak większość z was, nasz cały zespół został odizolowany z powodu pandemii choroby COVID-19. Chociaż wciąż robimy duże postępy, zdalna praca nad tak ambitnym projektem MMO, jakim jest New World, przynosi nowe wyzwania. Chcemy mieć pewność, że starczy nam czasu na takie doszlifowanie New World, by gra oferowała graczom to, co najlepsze. W związku z tym postanowiliśmy przesunąć datę premiery gry, by w najbliższym okresie pracy zdalnej osiągnąć zakładany poziom jakości.”

Co ciekawe,  wersja alfa pozostanie dostępna, ponieważ deweloperzy skupiają się na poprawianiu wrażeń z rozgrywki. Od dziś aż do premiery 25 sierpnia twórcy będą dzielić się z nami informacjami na temat funkcji i zawartości, które trafią do gry.

Teraz zas nie pozostało nam nic innego, jak cierpliwie czekać…

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze