Muzyka z Wieśka Live!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 13 Styczeń 2017
  • Komentuj 0
Chyba nie ma wątpliwości, że muzyka w Wiedźminie była naprawdę świetna. Teraz współodpowiedzialny za nią zespół Percival rusza w Polskę z trasą koncertową! Folkowe dźwięki, piękne kobiece głosy i akordeon, który usłyszeliście u góry - o tak, Wiedźmin 3 miał naprawdę bardzo dobry soundtrack. Idealnie wpisywał się on w ton dzieła Redów, tworząc jedną z najlepszych muzycznych opraw jakie mogliśmy usłyszeć w grach.
A teraz muzykę zespołu Percival usłyszycie nie tylko grając w Dziki Gon, bo zespół rusza w Polskę z trasą koncertową Wild Hunt Live. Zespół wystąpi w 13-stu miastach naszego kraju, trasa zaczyna się jutrzejszym koncertem w Warszawie, a skończy 26 marca w Lublinie. Podczas show muzyków Percivala wspierać będą artyści z teatru AVATAR. Podrzucam Wam jeszcze rozpiskę z dokładnymi datami koncertów w poszczególnych miastach. Dla fanów Geralta pozycja wydaje się obowiązkowa! 15966015_1483608598335562_1667467440345983905_n [źródło: facebook.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze