Mr. Prepper jest gotowy na Switcha!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 07 Czerwiec 2022
  • Komentuj 0

Na Nintendo Switch debiutuje Mr. Prepper, survivalowa gra z elementami craftingu i przygody. Tytuł wyróżnia się m.in. unikalnym systemem budowy podziemnego schronu, który ma pozwolić na przetrwanie nuklearnej apokalipsy. Wcześniej Mr. Prepper został dobrze przyjęty na PC oraz konsolach Xbox i PlayStation. Datę premiery na Nintendo Switch ustalono na 3 czerwca br.

Mr. Prepper jest gotowy na Switcha!

Mr. Prepper to gra stworzona przez polskie studio Rejected Games. W 2021 r. tytuł zadebiutował na PC, by później trafić też na konsole Xbox i PlayStation. Obecnie na platformie Steam gra ma 84 proc. pozytywnych recenzji (na blisko 3 tys. recenzji graczy). Wydawcą gry na konsolach jest Ultimate Games S.A.

Tytuł łączy survival oraz elementy craftingu i przygody. Mr. Prepper oferuje unikalny system budowy podziemnego schronu, a gra wyróżnia się też stylową grafiką, atmosferą nawiązującą do dystopijnych motywów oraz widokiem z boku.

Gracz wciela się w zapobiegliwą postać, która szykuje się na najgorsze. W obliczu wybuchu światowej wojny nuklearnej bohater bierze sprawy we własne ręce i decyduje się na rozpoczęcie walki o przetrwanie.

Stworzony przez Rejected Games tytuł opiera się na mocno zróżnicowanej rozgrywce. Głównym zajęciem jest budowa oraz odpowiednie dostosowanie podziemnego schronu. W czasie trwającej łącznie ok. 20-30 godzin zabawy gracze mogą liczyć m.in. na rozwinięte opcje tworzenia przedmiotów oraz handlu z sąsiadami. Mr. Prepper oferuje też np. eksplorację okolic schronu czy nawet możliwość konstruowania rakiety.

Omawiana gra jest już oficjalnie dostępna na Nintendo Switch.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze