Morrowind wchodzi online

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 23 Luty 2017
  • Komentuj 0

Ładne widoki, ale zabrakło grze polotu

Ładne widoki, ale to za mało

Samodzielny dodatek do The Elder Scrolls Online zabierze graczy do Vvardenfell z Morrowinda. Szkoda tylko, że tak drogo! The Elder Scrolls Online jawił się kiedyś jako alternatywa dla WoWa. Otwarty świat, klimaty ukochane przez tysiące graczy no i opcja grania wraz ze znajomymi  - to musiał być hit Stało się jednak inaczej, bo gra rynku nie podbiła. Po części z powodu wysokiej ceny, po części z braków w samej grze. Jeśli jednak czujecie się fanami TES, to ZeniMax ma dla Was propozycję.

Wyspa Vvardenfell czeka

Wyspa Vvardenfell czeka

Za 60 dolców kupicie sobie około 30 godzin nowych przygód w krainie Vvardenfell. Całkiem sporo jak na dodatek, ale pamiętajcie, że do odpalenia The Elder Scrolls Online: Morrowind nie potrzebujcie podstawki. Co ciekawego pokazało ZeniMax Online Studios? Nowy trailer to pierwsze spojrzenie na fragmenty rozgrywki, to jak uzbrojone są postacie, czy jaki noszą pancerz. Na pewno ciężko nie zauważyć też nowej klasy postaci: Wardena.
Na Morrowidna w świecie Online musicie jednak jeszcze chwilę poczekać, premiera dodatku zaplanowana jest dopiero na tuż przed wakacjami, bo 6 czerwca. [Źródła: polygon.com, elderscrollsonline.com, vg247.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze