Gamingowe Mikołaje 2019! - Wyniki

  • Autor: Ja, Rock
  • Opublikowano: 29 Grudzień 2019
  • Komentuj 2

Witajcie! Z wielką przyjemnością pragniemy Wam ogłosić zwycięzców konkursu Gamingowe Mikołaje edycja 2019!

Na konkurs spłynęło 14 wspaniałych prac, w które włożono całą masę serca. Jury, po długich obradach postanowiło nagrodzić następujące osoby:

1 miejsce - praca 12, której autorem jest Olek. Nagrodą jest Mikrofon SPC Gear + klawiatura z portfolio firmy SPC (do wyboru) + podkładka SPC Endorphy Speed Cordura L. Sprzęt można będzie przetestować na pakiecie gier od GOGa!

2 miejsce - praca 3, której autorem jest Mateusz P. Nagrodą jest klawiatura z portfolio firmy SPC (do wyboru) + podkładka SPC Endorphy Speed Cordura L. Jakby tego było mało, to tu również wjeżdża pakiet gier od GOGa!

3 miejsce - praca 10, której autorem jest Agnieszka S. Nagrodą jest podkładka SPC Endorphy Speed Cordura XL oraz pakiet gier od GOGa!

Dodatkowo, waszymi głosami została wybrana nagroda publiczności, którą otrzymałą także praca nr 3 autorstwa Mateusza P. Jeszcze wymyślimy co można by zrobić, żeby zwycięzca był zadowolony, bo przecież nie będzie grał na dwóch klawiaturach ;) Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową w ciągu kilku najbliższych dni, tak więc obserwujcie maile!

UWAGA! W podziękowaniu za włożony trud, każdemu z uczestników wyślemy kodzik na jakiś drobny upominek :)

PS. Kto nie widział - pracę może zobaczyć tutaj!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze