Startują Gamingowe Mikołaje 2019!

 • Autor: jarock
 • Opublikowano: 14 Grudzień 2019
 • Komentuj 1

Kolejna edycja konkursu "Gamingowe Mikołaje" właśnie wystartowała! W tej edycji zdobywca pierwszego miejsca ma szansę zgarnąć super nagrody od SPC Gear! Główną nagrodą jest mikrofon SPC Gear SM900, klawiatura z portfolio firmy SPC (do wyboru przez zwycięzcę) oraz podkładka SPC Endorphy Speed Cordura L!


 Co zrobić aby wziąć udział?

 

 1. Narysuj na kartce papieru (ołówkiem, kredkami, flamastrami, farbami, itp.) swoją ulubioną postać/pojazd lub budynek z gry w oprawie mikołajkowej lub w klimacie świąt Bożego Narodzenia.

 2. Pracę podpisz swoim nickiem lub imieniem i nazwiskiem. Zrób zdjęcie/skan swojej pracy i wyślij na email [email protected]

 3. Termin nadsyłania prac do konkursów to sobota, 21.12.2019, godz. 23:59. Emaile wysłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.

 4. Zwycięska praca zostanie wyłoniona podczas obrad jury, a ogłoszenie zwycięzców nastąpi maksymalnie do dnia 28.12.2019. 


Nagrody i sposób wyłonienia zwycięzców

 

Pierwsza nagroda: Mikrofon SPC Gear + klawiatura z portfolio firmy SPC (do wyboru przez zwycięzcę) + podkładka SPC Endorphy Speed Cordura L. Dodatkowo, zdobywca tej nagrody otrzyma pakiet gier od GOGa!

Druga nagroda: klawiatura z portfolio firmy SPC (do wyboru przez zwycięzcę) + podkładka SPC Endorphy Speed Cordura L. Dodatkowo, zdobywca tej nagrody otrzyma pakiet gier od GOGa!

Trzecia nagroda: podkładka SPC Endorphy Speed Cordura XL. Dodatkowo, zdobywca tej nagrody otrzyma pakiet gier od GOGa!

Nagroda publiczności: klawiatura z portfolio firmy SPC (do wyboru przez zwycięzcę). Dodatkowo, zdobywca tej nagrody otrzyma pakiet gier od GOGa!

Nagrody zostaną wybrane w trakcie obrad jury. Głównymi kryteriami oceny będą: pomysłowość, zgodność tematyczna, oryginalność. 

W konkursie zostanie również, dodatkowo, przyznana nagroda publiczności, która zostanie wyłoniona poprzez głosowanie społeczności. W dn. 22.12.2019 na stronie jarock.pl zostanie umieszczony link do galerii i ankiety w której publiczność będzie mogła oddawać swoje głosy. Głosy można będzie oddawać do końca dnia 23.12.2019 (czasu polskiego). Praca z największą ilością głosów na koniec dnia 23.12.2019 otrzyma Nagrodę publiczności. Wyniki zostaną opublikowane najpóźniej w dn. 28.12.2019. 

Warunki uczestnictwa w konkursie:

 • Musisz mieć ukończone 16 lat. W wypadku wygrania gry oznaczonej 18+ konieczne będzie przesłanie oświadczenia, że rodzice wyrażają zgodę na przyjęcie nagrody.

 • Praca musi być ściśle powiązana z podanym tematem

 • Praca musi być wykonana na kartce papieru z użyciem dowolnej techniki np ołówek, kredki, flamastry, itp. Prace wykonane na komputerze a następnie wydrukowane nie będą brane pod uwagę!

 • Prace wulgarne, rasistowskie, plagiaty itp. nie będa brane pod uwagę

 • Zdjęcie/skan pracy należy wysłać na e-mail podany w instrukcji

 • Każdy uczestnik może przesłać tylko jedną pracę (powielone dzieła nie będą brane pod uwagę).

 • Przystępując do konkursu Uczestnik wyraża zgodę na nieodpłatne publikowanie jego pracy w Internecie, na fanpage organizatorów/jury, fanpage Ekipy Ja, Rock! i Ja, Rock! oraz na stronach internetowych organizatorów i Ja, Rock!. Link do galerii prac/galeria prac zostanie udostępniona na stronach wskazanych przez Organizatorów

 • Konkurs ma charakter rozrywkowy

 • Prace należy przesłać do końca dnia 21.12.2019, do godziny 23:59 (polskiego czasu) na adres email: [email protected] Prace przesłane po tym terminie nie będą uwzględniane.

 • W wypadku uzyskania nagrody rzeczowej, zwycięzca będzie musiał podać adres do jej wysyłki

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy przydzielenia nagrody, gdy zajdzie podejrzenie, że konto zostało sfałszowane lub praca jest plagiatem.

Uczestnik biorący udział w konkursie zgadza się na ocenianie pracy przez wyznaczone w tym celu jury, czyli organizatorów konkursu.

Zwycięska praca zostanie wyłoniona podczas obrad jury. Ocena i ogłoszenie zwycięzców nastąpi maksymalnie do dnia 28.12.2019.

Organizatorzy: kycu, Łosiu

Skład Jury: kycu, Łosiu, Niklaus, Mordora, Gili

 

 

 

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze