STARTUJĄ GAMINGOWE MIKOŁAJE 2021!

 • Autor: ja, rock
 • Opublikowano: 24 Grudzień 2021
 • Komentuj 0

Prace Konkursowe - LINK

Głosowanie - LINK

 

 

Kochani, wiecie, że kolejna edycja konkursu "Gamingowe Mikołaje" właśnie wystartowała? Poważnie! W tej edycji możecie wejść w posiadanie super nagród od SPC Gear! Głównym „prezentem” są  słuchawki SPC Gear VIRO Plus, a drugie, trzecie i czwarte miejsce mogą liczyć na różne myszki SPC Gear. Warto zatem wziąć udział w zabawie!


 Co zrobić, aby otrzymać łakocie?

 1. Narysuj na kartce papieru (ołówkiem, kredkami, flamastrami, farbami, itp.) swoją ulubioną postać/pojazd, scenę lub budynek z gry w oprawie mikołajkowej lub w klimacie świąt Bożego Narodzenia.
 2. Pracę podpisz swoim nickiem lub imieniem i nazwiskiem. Zrób zdjęcie/skan swojej pracy i wyślij na email [email protected]
 3. Termin nadsyłania prac do konkursów to czwartek, 23.12.2021, godz. 23:59. Emaile wysłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.

Zwycięska praca zostanie wyłoniona podczas obrad jury, a ogłoszenie zwycięzców nastąpi maksymalnie do dnia 28.12.2021.


Nagrody i sposób wyłonienia zwycięzców

Pierwsza nagroda: Słuchawki SPC Gear VIRO Plus

Druga nagroda: Myszka SPC Gear GEM Plus

Trzecia nagroda: Myszka SPC Gear LIX Plus

Nagroda publiczności: Myszka SPC Gear LIX Plus

Nagrody zostaną wybrane w trakcie obrad jury. Głównymi kryteriami oceny będą: pomysłowość, zgodność tematyczna, oryginalność.

W konkursie zostanie również, dodatkowo, przyznana Nagroda Publiczności, która zostanie wyłoniona poprzez głosowanie społeczności. W dniu 24 lub 25 grudnia 2021 roku na stronie jarock.pl zostanie umieszczony link do galerii i ankiety, w której publiczność będzie mogła oddawać swoje głosy.

Głosy można będzie oddawać do końca dnia 27.12.2021 (czasu polskiego). Praca z największą ilością głosów na koniec dnia 27.12.2021 otrzyma Nagrodę publiczności. Wyniki zostaną opublikowane najpóźniej w dn. 29.12.2021. 


Warunki uczestnictwa w konkursie:

 • Musisz mieć ukończone 16 lat. W wypadku wygrania gry oznaczonej 18+ konieczne będzie przesłanie oświadczenia, że rodzice wyrażają zgodę na przyjęcie nagrody.
 • Praca musi być ściśle powiązana z podanym tematem
 • Praca musi być wykonana na kartce papieru z użyciem dowolnej techniki np ołówek, kredki, flamastry, itp. Prace wykonane na komputerze a następnie wydrukowane nie będą brane pod uwagę!
 • Prace wulgarne, rasistowskie, obsceniczne, plagiaty itp. nie będa brane pod uwagę
 • Zdjęcie/skan pracy należy wysłać na e-mail podany w instrukcji
 • Każdy uczestnik może przesłać tylko jedną pracę (powielone dzieła nie będą brane pod uwagę).
 • Przystępując do konkursu Uczestnik wyraża zgodę na nieodpłatne publikowanie jego pracy w Internecie, na fanpage organizatorów/jury, fanpage Ekipy Ja, Rock! i Ja, Rock! oraz na stronach internetowych organizatorów i Ja, Rock!. Link do galerii prac/galeria prac zostanie udostępniona na stronach wskazanych przez Organizatorów
 • Konkurs ma charakter rozrywkowy
 • Prace należy przesłać do końca dnia 23.12.2021, do godziny 23:59 (polskiego czasu) na adres email: [email protected]. Prace przesłane po tym terminie nie będą uwzględniane.
 • W wypadku uzyskania nagrody rzeczowej, zwycięzca będzie musiał podać adres do jej wysyłki

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy przydzielenia nagrody, gdy zajdzie podejrzenie, że konto zostało sfałszowane lub praca jest plagiatem. Uczestnik biorący udział w konkursie zgadza się na ocenianie pracy przez wyznaczone w tym celu jury, czyli organizatorów konkursu.

Organizatorzy: kycu, Łosiu

Skład Jury: kycu, Łosiu, Gili, Raisslin, Cuks

Zwycięska praca zostanie wyłoniona podczas obrad jury. Ocena i ogłoszenie zwycięzców nastąpi maksymalnie do dnia 29.12.2021. Powodzenia!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze