Megan Fox w Twoim telefonie!

3057678-sfm_en_1200x627_igos_0419-2016_army2 Jedna z najpiękniejszych kobiet świata w grze wideo, czyżby pozazdrościła Ellen Page kariery w branży gier wideo? Megan Fox, znana z serii filmów Transfomers i Wojownicze Żółwie Ninja, znajdzie się w grze mobilnej Stormfall: Bunt Balur grze studia deweloperskiego Plarium. Megan odzwierciedlać będzie bohaterkę Amelię Delthanis, Panią kapitan Straży Najwyższej Rady. Jest ona typową ostrą, twardą kobietą, której los zgotował życie wojownika. Amelia Delthanis jest przewodnikiem po Stormfall, udziela wskazówek początkującym graczom w celu zapoznania z grą.

Na tą okazję Megan włożyła średniowieczne ciuszki

Na tą okazję Megan włożyła średniowieczne ciuszki

''Amelia jest kimś w rodzaju badgirl" Mówi Fox. ''Jest zbuntowana, ma dużą dawkę czarnego humoru. Jest rochę podobna do mnie, obie jesteśmy buntowniczkami, tylko ona woli nosić średniowieczne ciuchy." Megan Fox wspomina, że od zawsze grała w gry wieo, jej pierwszym spotkaniem była konsola Super Nintendo. Przed rozbłyskiem kariery lubiła grać na Xboxie. Jej ulubionymi grami są Halo i Uncharted. Nie ukrywa, że chciała stać się Larą Croft, ale to miejsce zaklepała już Alicia Vikander. Megan wyznała, że chciałaby się zmierzyć z serią Indiana Jones, akcja, zagadki, skarb, tajemnice i niebezpieczeństwo, to coś co ją kręci. [źródło: forbes.comsogogames.comandroidheadlines.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze