Medieval Dynasty na PlayStation 4 i Xbox One

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 23 Kwiecień 2023
  • Komentuj 0

Render Cube i Toplitz Productions z radością ogłaszają premierę gry Medieval Dynasty na konsolach poprzedniej generacji - Xbox One i PlayStation 4. Specjalnie dostosowana wersja Medieval Dynasty wykorzystuje sprzęt do maksimum, włączając wszystkie wcześniej dostępne aktualizacje i zawartość. Począwszy od intuicyjnego systemu budowania, imponującego otwartego świata czekającego na eksplorację i bogatej zawartości, w tym ostatniej aktualizacji "Dziedzic", otrzymujesz dokładnie to samo na konsolach poprzedniej generacji, co wydane wcześniej wersje na PC i konsole obecnej generacji.

Medieval Dynasty na PlayStation 4 i Xbox One

Próbując uciec przed wojną, udajesz się do spokojnej doliny, aby rozpocząć nowe życie. Doskonal swoje umiejętności handlowe i myśliwskie, a to dopiero początek tej przygody. Buduj domy i je urządzaj, nie tylko dla siebie, ale także dla innych mieszkańców, którzy zdecydują się pójść za tobą. Znajdź partnerkę i załóż rodzinę. Eksploruj rozległy otwarty świat gry i stwórz dynastię, która przetrwa pokolenia.

Medieval Dynasty jest dostępny w wersji cyfrowej na PlayStation Store i Microsoft Store na Xboxie. Wersja PC 1.0 została wydana na Steam, GOG.com i Epic Games Store jesienią 2021 roku po bardzo udanej fazie wczesnego dostępu i sprzedała się do tej pory w ponad milionie egzemplarzy. Wersje na konsole obecnej generacji są dostępne od października 2022 roku.

Render Cube obecnie pracuje nad bardzo oczekiwanym trybem kooperacji, który będzie dostępny na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S jeszcze w tym roku. Więcej informacji na ten temat już wkrótce.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze