Mamy wyniki Matury 2016

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 04 Lipiec 2016
  • Komentuj 0
FOxWd2R Prawie trzy tysiące graczy z całej Polski wzięło udział w tegorocznej Maturze z Gier organizowanej przez Kyca oraz Łosia. Okazuje się, że o grach wiecie bardzo dużo. Egzamin dojrzałości to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego młodego człowieka. Ani Kycu, ani Łosiu co prawda wejścia na studia nikomu nie gwarantowali, ale najlepsi maturzyści na nagrody na pewno nie będą narzekać. Dwóm graczom - CheiN89 oraz TheMasterDexter udało się bezbłędnie odpowiedzieć na 50 pytań tegorocznej matury. W tym wypadku liczona była także szybkości odpowiedzi i tutaj zwycięzcą okazał się CheiN89, który wyprzedził drugiego TheMasterDextera o niecałe 30 sekund.

Pierwsza piątka nie dość, że szybka to jeszcze prawie bezbłędna

Pierwsza piątka nie dość, że szybka to jeszcze prawie bezbłędna

Pytania wcale nie były łatwe. Kto z Was wie, co było pierwszym easter eggiem w grach i na czym polegał? Albo jaka gra wykorzystała dolnośląską świątynię Wang i zaporę w miejscowości Pilichowice jako protoplastów do stworzenia lokacji? Podobnych pytań było więcej! Poziom Waszej wiedzy o grach jest naprawdę wysoki. Ostatni gracze, którzy załapali się do pierwszej ''dwudziestki'' musieli poprawnie odpowiedzieć na 47 pytań. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, ale największe gratulacje należą się zwycięzcom z CheiN89 na czele. Do własnie do niego trafią słuchawki HyperX Cloud II oraz Overwatch albo pre-order na Battlefielda I. Pełną listę Top 1000 znajdziecie tutaj. Nadal możecie w Maturze wziąć udział, choć już tylko dla samej zabawy, bo regulaminowy czas na wypełnienie dobiegł już końca. Jeśli więc jesteś ciekaw na jakim poziomie stoi Twoja wiedza o grach to zapraszam tutaj, gdzie czeka na Ciebie gotowy do wypełnienia test. Jesteście ciekawi jak wyglądały pytania i jak gracze na nie odpowiadali? Wszystko znajdziecie na stronie maturazgier.pl. Zwycięzcą gratulujemy ogromnej wiedzy, a Kycu i Łosiu już mogą powoli zaczynać przygotowania do następnej edycji!

Było o co powalczyć!

Było o co powalczyć!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze