Ludzkość jest coraz bliżej kolonizacji Marsa!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 19 Wrzesień 2019
  • Komentuj 3

Gdy w czerwcu Elon Musk wezwał do okupacji Marsa, nie spodziewał się chyba tak szybkiego odzewu. Pomijając mały błąd w jego tweecie, Pyramid Games z Lublina podjęło rzuconą przez wizjonera rękawicę i zaprasza do wspólnej kolonizacji Marsa. 

 Occupy Mars zadebiutuje na Steamie 23 marca 2020 we wczesnym dostępie (przewidywana data premiery). Gra pozwoli nam przemierzać bezkresne pustkowia Marsa, by zakładać bazy i pozyskiwać surowce, ale ostrożnie! Mars nie jest tak przyjazny i łatwo o przypadkową śmierć. Zobaczcie zresztą nowy zwiastun gry, który prezentuje 20 sposobów na głupią śmierć w kosmosie.

Occupy Mars zostało także nominowane do dwudziestki “Best Indie Games” na Digital Dragons 2019 i pojawiło się w finałach Indie Showcase Competition oraz zostało docenione przez The Mars Society.

W ramach szkolenia przygotowawczego dla kolonizatorów, możemy pobawić się w inżyniera naprawiającego kosmiczne łaziki. Rover Mechanic Simulator zadebiutuje na Steamie jeszcze tej jesieni w early accessie. Czekają na Ciebie łaziki Spirit, Opportunity czy Sojourner, a poziom szczegółowości łazików sprawi, że poczujesz się jak prawdziwy inżynier NASA. 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze