Lohan przegrała z Rockstarem i Take Two

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 10 Kwiecień 2018
  • Komentuj 1

Sędziowie w końcu podjęli decyzję w sprawie rzekomego użycia wizerunku byłej gwiazdki telewizyjnej Lindsay Lohan. Jej argumenty nie zostały przyjęte, a Rockstar wygrał (nie pierwszy raz) batalie sądową dotyczącą parodiowania świata pop kultury.

Pośród zarzutów Lohan pojawiły się podobieństwo postaci Lacey Jonas oraz wzorowanie jej stroju na kolekcji Lindsay. Sprawa ciągnęła się aż od 2014 roku, a Rockstar i wydawca Take Two cały czas odpierali argumenty. W końcu sędzia Eugene Fahey orzekła, że "artystyczne wizualizacje są niewyraźnymi, satyrycznymi przedstawieniami stylu, wyglądu i wizerunku współczesnej, plażującej młodej kobiety ... która nie jest rozpoznana jako powódka''.

Jeśli jesteście zainteresowani całym orzeczeniem sądu, to znajdziecie je TUTAJ.

Wygląda na to, że Take Two dalej górą. Oby takie pozwy jak ten od Lohan czy Karen Gravano więcej nie zaprzątały głów Rockstarowców.

[Źródła: bbc.comnycourts.gov]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze