Listopad z Pokemon Go

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 29 Październik 2018
  • Komentuj 0

Każdy miesiąc to nowe aktualizacje i kolejne wersje pokemonów do złapania. Drugi rok życia aplikacja dla trenerów ma bardzo intensywny, i chociaż wiele osób narzekało po pewnym czasie na nudę, to Ci najwytrwalsi doczekali czasów, kiedy dzień w dzień jest coś do zrobienia i pojawia się nowy pokemon do złapania. Czasami jest tego tyle, że nie wiadomo w co ręce włożyć. Najlepiej więc zrobić mały kalendarz, który przypomni nam o najważniejszych dniach.

Ledwie zakończył się community day z Beldumem, specjalne raidy z Mewtwo oraz nadeszła 4 generacja z Sinnoh, a już teraz trwa halloweenowy event z pokemonami duchami. Podobnie jak w zeszłym roku, nowa porcja stworzeń wprowadzana jest powoli, a towarzyszy temu konkretny event i zamiana legend w raidach.

Ten miesiąc będzie poświęcony pokemonom typu robak, którym dedykowane będą zadania Field. Po uzbieraniu 7 pieczątek nagrodą będzie Shedinja. Pojawią się również Caterpie w wersji shiny. Do tego nowe legendy, nowe Safari Zone i zapewne nowe nagrody z nim związane za wykonywanie world questów. Kolejny community day odbędzie się z Cyndaquillem w roli głównej, co mnie bardzo cieszy, bo wciąż nie mam jego ostatniej ewolucji oraz pojawi się dziwaczny, tajemniczy Meltan. Kiedy i przy jakiej okazji, jeszcze nie ma informacji, możemy jednak podejrzewać, że nastapi to właśnie w tym miesiącu, bo już od dawna jest obecny w kodzie.

[Źródła: pokemongohub.nettwitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze