Life is Strange 2 - trailer

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 03 Sierpień 2018
  • Komentuj 3

Captain Spirit rozpalił wyobraźnię wszystkich fanów Life is Strange. Czy głównym bohaterem będzie właśnie on, czy jego sąsiedzi z końca darmowego epizodu, czeka nas kolejna fantastyczna historia, i jak widać, i tym razem nie zabraknie super mocy.

Póki co dostaliśmy teaser trailera. Na zapowiedzi widać prawdopodobnie wóz policyjny, z którego nadawany jest komunikat 10-10 czyli ''fight in progress''. Zdenerwowany głos policjanta poprzedza falę uderzeniową, która przewraca jego samochód zwiastując coś widowiskowego.

To co widać na trailerze to jedynie mały przedsmak całości. Już 20 sierpnia mamy dowiedzieć się wszystkiego na temat drugiej cześci gry. Sama premiera zaplanowana jest na 27 września na PC, PS4 i Xbox One.

[Źródła: gamespot.comyoutube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze