Letnia wyprzedaż rusza jutro

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 21 Czerwiec 2017
  • Komentuj 2

Najlepsza (a może najgorsza?) część wakacji ropocznie się za nieco ponad 24 godziny - PayPal ujawnia, że Steam Summer Sale ruszy już jutro.

Dni Letniej Wyprzedaży Steama chyba najbardziej obawiają się nasze portfele. Zniżki sięgające czasem nawet 90% sprawiają, że naprawdę trudno czegoś dla siebie nie znaleźć. 

Informację ujawniło oficjalne twitterowe konto PayPala, które potwierdziło majowe plotki. Jeśli jesteście klientem tej usługi to możecie liczyć na kolejną zniżkę:

Jeśli wierzyć PayPalowi i informacjom jakie znajdziemy w warunkach korzystania z promocji Steam Summer Sale potrwa do 5. lipca. Co w tym roku przygotował dla graczy ich Pan i Zbawca Gaben Newell? Przekonamy się jutro o 19:00 na Steamie!

Już jutro zaczyna się wyprzedażowe szaleństwo

[źródło: PayPal]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze