LEGO Builder’s Journey zmierza na PC

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 04 Czerwiec 2021
  • Komentuj 0

Lubię klocki LEGO. Co prawda wszystkie swoje zestawy, całą uzbieraną kolekcję, oddałem, ale zostawiłem sobie jedną figurkę, aby nie zapomnieć o dzieciństwie. Zwłaszcza o tych momentach, w których gołą stopą nadepnęło się na takiego klocka. Można by rzecz, że jestem weteranem wojennym, bowiem nie zna życia ten, kto nie miał bliskiego spotkania na poziomie stopa-LEGO. Lubię również gry związane z LEGO, bowiem są odpowiednio niepoważne, a do tego idealne do kooperacyjnych wojaży. Dlatego z radością przyglądam się LEGO Builder’s Journey.

LEGO Builder’s Journey już niedługo na PC i Switch

LEGO Builder’s Journey to żadna nowość. Tytuł ten debiutował w 2019 roku na iOS w ramach Apple Arcade. Mamy jednak prawdziwe szczęście, bowiem produkcja zawita również na PC oraz Nintendo Switch i to już niedługo.  Kiedy dokładnie? 22 czerwca 2021 roku!

Czym jednak jest to całe LEGO Builder’s Journey? To gra polegająca na budowaniu z klocków. Tak po prostu, ale w specyficznej formie przygodówki. Trzeba będzie układać klocki tak, aby rozwiązywać łamigłówki terenowe. Czasami będziemy działali konwencjonalnie, a innym razem złamiemy zasady. Gra ma nas zachęcać do kreatywnego myślenia oraz nietuzinkowego rozwiązywania problemów. Całość nazywana jest poetycka łamigłówką – brzmi poważnie!

Wersja na PC otrzyma ray-tracing, ulepszone podświetlenie, odbicia i cienie, a to wszystko za sprawą wsparcia NVIDIA DLSS. Więcej informacji znajdziecie na stronie Steam.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze