Lato 2017 - co obejrzę?

Niedługo zaczyna się ulubiony czas każdego młodego człowieka - idą wakacje. A jak wakacje to sporo wolnego czasu i błogiego lenistwa. Czemu nie zobaczyć by nowego anime?

Czytelnikom nie obcującym z japońską twórczością przypominamy, że anime mają premiery sezonowo, tak jak pory roku, więc zbliżające wakacje wiążą się także z wysypem nowych tytułów o opis których zahacza Buki w swoim filmie. Wśród wielu poważniejszych tytułów przewijają się także te, które absolutnie nie można traktować serio.

No bo co powiedzie na serial ''Battle Girl High School'', w którym jedyną szansą ludzkości na odparcie inwazji dziwnych stworów są nastoletnie dziewczynki szkolone na wojowników? Albo o genialnym piłkarzu, który na boisku nie może dotknąć piłki?

Jeśli szukacie dla siebie idealnego tytułu na zbliżające się wakacje, to zobaczcie co przygotował dla Was Buki:

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze