La Casa de Papel 3 w lipcu

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 01 Kwiecień 2019
  • Komentuj 8

Sezon 3 w produkcji jest już od kilku miesięcy. Nie wiemy czy Netflix nie zażartował sobie z nas perfidnie, ale trailer nowego sezonu wygląda bardzo wiarygodnie. Nie powinno to zresztą dziwić, biorąc pod uwagę, że w planach Hiszpanów jest już 4 sezon!

Chociaż wydaje się, że śledczy siedzą Profesorowi na ogonie, to ten ma w rękawie jeszcze kilka asów. Część włamywaczy cieszy się relaksem na wyspie, część stara się ukryć informacje, a profesor już planuje jak wystawić organy ścigania. Pod koniec sezonu czekać nas ma spektakularna ucieczka, a zaraz po niej odwet i kolejny skok stulecia zaplanowany przez Profesora. Chociaż z każdym sezonem włamywaczy jest mniej, to w czwartym sezonie napad ma być jeszcze bardziej skomplikowany, niż ten z mennicy. Dom z Papieru tym razem runie szybko, ale podejrzewać można, że ostatecznie Profesor i tak wpadnie w ręce swojej detektyw, a może jednak jego piekny umysł wyciągnie go z tarapatów z kontem zawierającym kilka zer?.

Premiera 3 sezonu Domu z Papieru już 19 lipca na Netflix, a zaraz potem ruszają zdjęcia do kolejnej części, która również wyjedzie poza granice Hiszpanii.

Jeśli nie oglądaliście Domu z Papieru ani Szkoły dla Elity od tych samych twórców, to zapraszam na serię Weekend z Netflixem.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze