Kratos powalczy z Lokim?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 05 Kwiecień 2016
  • Komentuj 1

Kratos tym razem zmierzy się z Lokim? Bardzo możliwe!

Kratos tym razem zmierzy się z Lokim? Bardzo możliwe!

Szykuje się wielka zmiana w uniwersum God of War? Plotka głosi, że tym razem Sony porzuci świat greckich bogów bo Kratos w czwartej części swoich przygód przeniesie się do mitologii nordyckiej.  Źródłem plotki jest Shinobi602, który na swoim koncie na Twitterze często dzielił się informacjami dotyczącymi nadchodzących gier. To od niego pochodzi plotka o kosmicznym Call of Duty i to on trafnie przewidział pojawienie się Fallouta 4 na zeszłorocznym E3. Myślę więc, że możemy go uznać za wiarygodnego. To własnie Shinobi602 jako pierwszy dał na swoim koncie znać, że według jego informacji God of War 4 sięgnie po legendy i mity północy:

Trochę się kolega Kratos zapuścił...

Trochę się kolega Kratos zapuścił...

Trop podjęli redaktorzy serwisu NerdLeaks, którzy odnaleźli prywatną stronę internetową grafika Finniana Macmanusa, który swego czasu pracował dla Sony Santa Monica. To właśnie tam udało się wygrzebać zdjęcie z postacią bardzo przypominającą Kratosa. Bohater jednak lekko się zmienił: zapuścił brodę, a w ręku zamiast ostrzy trzyma wojenny toporek. Obok obrazka z głównym bohaterem do sieci trafiły także grafiki  koncepcyjne, ale wyciek nie jest chyba Sony na rękę bo już po chwili ani strona NerdLeaks, ani ich konto na Twitterze nie działają. Znikają też zamieszczone przez nich obrazki na Imagur. Mleko się już jednak wylało i Sony nie za wiele może zrobić żeby powstrzymać Was przed zobaczeniem grafik bo czujni internauci szybko zapisali to co Nerdom udało się wykopać: http://jarock.pl/wp-content/uploads/2013/04/amo8cdq4mssi.jpg http://jarock.pl/wp-content/uploads/2013/04/aygzbdolfsla.jpg http://jarock.pl/wp-content/uploads/2013/04/cjyroubiis89.jpg http://jarock.pl/wp-content/uploads/2013/04/eaan4ql3vsn5.jpg http://jarock.pl/wp-content/uploads/2013/04/kgkahoj2ss2v.jpg http://jarock.pl/wp-content/uploads/2013/04/oofndqgd0soo.jpg http://jarock.pl/wp-content/uploads/2013/04/lxtr4d11isiq.jpg Resztę grafik możecie zobaczyć na forum NeoGAF, na którym powinny być bezpieczne przed zakusami Sony. Swoją drogą wydaje mi się, że zmiana mitologii (jeśli okaże się to oczywiście prawdą) to świetny pomysł. Przecież Skandynawowie mają masę arcyciekawych mitów, na pewno też nie zabraknie kilku naprawdę potężnych bogów, którym Kratos mógłby stawić czoła. Dajcie znać co myślicie! [źródło: twitter.com, neogaf.comgamespot.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze