Krainy szaleństwa w Neverwinter Online

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 25 Kwiecień 2019
  • Komentuj 0

Perfect World Europe i Cryptic Studios ogłosili, że Neverwinter: Undermountain jest już dostępne na komputerach PC. Rozszerzenie trafi na konsole PlayStation 4 i Xbox One 11 czerwca. Czy konsolowcy mają na co czekać? Zdecydowanie tak.

W ramach Undermountain poszukiwacze przygód zostają wezwani do przeogromnych lochów Halastera Blackcloacka, znajdujących się pod Waterdeep. Przyjdzie im odkrywać pięć rozległych, zupełnie nowych stref przygodowych począwszy od odwiedzin w tawernie Yawning Portal (tak, Ziewający Portal!). Stamtąd gracze zostaną poprowadzeni przez Durnana  – właściciela znanej na całym świecie karczmy – oraz Chultańską kapłankę Waukeen: Obayę Uday.

Na podróżników czekają między innymi wyższy, maksymalny poziom postaci, który podniesiony został do 80, wysokopoziomowe podziemia, zaktualizowane moce i umiejętności klasowe, odnowiony system łask, wzbogacona mechanika wypadania łupów i wiele, wiele więcej. Dosłownie!

Przykładowo otrzymamy ekspedycje. Ta zupełnie nowa funkcja podkreśla niepoznawalną naturę poziomów znajdujących się pod Waterdeep. Ekspedycje rzucą wyzwanie poszukiwaczom przygód za pomocą skalujących się, dynamicznych, powtarzalnych zadań – w poszukiwaniu magicznych relikwii, zagubionych ścieżek i jednych z najcenniejszych nagród tego dodatku.

Chętnych do grania zapraszam tutaj. Neverwinter Online jest bowiem dostępny za darmo.

[Źródło: ARC Games]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze