Kostka Epica

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 25 Sierpień 2018
  • Komentuj 9

Epic Games ostatecznie dowodzi, że zasługuje na słówko 'Epic' w nazwie. To co robią ze swoją grą szokuje nie tylko graczy, dziennikarzy, ale pewnie też wypala znamię wstydu na PR-owcach innych dużych marek.  I dobrze, bo powinni szkolić się u Epiców w zakresie promowania gier i utrzymywania graczy przy swoich tytułach na dłużej.

W Fortnite raz za razem obserwujemy małe dziwactwa, które z czasem okazują się być marketingowym arcydziełem. Lamy wędrujące po mieście, wielkie hamburgery, czy znikające z budynków pomidory, które później zostają obiektem kultu we własnej świątyni. Za każdym razem, kiedy item z gry pojawia się w innym miejscu, lub wychodzi na wycieczkę do świata realnego, fani Battle Royala prześcigają się w domysłach i starają się rozwikłać tajny przekaz firmy. Nie inaczej jest tym razem.

Wczoraj szczelina na niebie, która zawsze zwiastuje jakieś zmiany, rozbłysła na fioletowo zsyłając na mapę fioletowy piorun. Na jego końcu zmaterializował się wielki, fioletowy kwadrat. Kostka Epica po prostu. W plikach gry znaleziono niewykorzystane jeszcze dźwięki dla kostki. Sugeruje to mocno, że zanim dowiemy się czym ów przedmiot jest, przyjdzie nam trochę poczekać. Jednak to co słychać na nagraniu TUTAJ wskazuje, że dźwięki mogą być ''obcego'' pochodzenia. Może to jakiś statek obcych? Albo jajo lęgowe terminatora?!

Bardzo możliwe, że event Cube będzie czymś specjalnym na zakończenie obecnego sezonu w Fortnite, które nastąpi 25 września. Co skrywa kość i jak starają się to odkryć gracze? Zobaczcie film.

[Źródła: gamespot.comfortnitepolska.pltwitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze