Kosmiczny Chomik Overwatcha

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 29 Czerwiec 2018
  • Komentuj 9

Ja absolutnie kocham tego morderczego chomika. Nowy tank, 28 bohater Overwatcha, kumpel Winstona z Bazy Księżycowej Horyzont i do tego niszczycielska, pancerna kulka na haku. Kto? Jak? Ile i co brali w tym Blizzardzie, że wpadli na coś takiego? Nie ważne, kupuje tę postać w całości!

Jeff Kaplan w Developer Update podaje dość szczegółowe informacje na temat Wrecking Ball. Hammond wraz z Winstonem był poddany eksperymentom, i chociaż nie wyrósł jakoś szczególnie, to podobnie jak nasz ulubiony naukowiec ma zabójczy umysł. Nie potrafi niestety rozmawiać z nikim poza Winstonem, bo po prostu nie umie mówić, ale jego mech wyposażony jest w AI, która komunikuje się za niego. Rewelacja. Co ciekawe Jeff uznał za kompletnie niedorzeczny pomysł gadającego chomika, ale nie uznał, że tenże może być tankiem i toczyć się mechaniczną kulą. :D Jak Blizzard, jak!?

Kaplan opowiada również o historii Hammonda, ale część z tego opisywałam Wam już w poprzednim newsie dwa dni temu. Do tego wraz z oficjalną informacją o nowym bohaterze pojawił się filmik opowiadający losy naszego genetycznie zmodyfikowanego gryzonia. Polecam jednak wrócić do filmu z poprzedniego newsa, gdzie zobaczycie między innymi jego pokój na Horyzoncie.

Nie będę też opisywać zdolności specjalnych, ponieważ możemy już zobaczyć Burzyciela w akcji, więc po prostu wkleję Wam film przedstawiający jego chomicze talenty. Ewentualnie możecie sami udać się na serwer testowy i samodzielnie przetestować maleństwo.

Ja idę testować mojego nowego Hamtaro! :) 

[Źródła: youtube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze