Konkursy DIablo III challenge!

  • Autor: jarock
  • Opublikowano: 25 Lipiec 2017
  • Komentuj 0

Diablo 3 Challange już dobiegło końca, ale konkursy z nim związane nadal trwają. Wystarczy, że odwiedzicie fanpage któregoś z uczestników, bo to właśnie tam czeka na Was wiele atrakcyjnych nagród!

Przygotowaliśmy dla Was aż pięć osobnych konkursów. Do wygrania są artworki, figurki, pluszaki, kubki od Blizzarda. W Wasze ręce może także trafić karta graficzna Aours GTX 1060Konkursy już trwają, ale spokojnie - czasu na nadesłanie prac jeszcze trochę zostało.

Konkurs JaRock - prace wysyłajcie tutaj!

W JaRock będziemy oczekiwali od Was stworzenia grafiki. Chcielibyśmy wiedzieć jak Waszym zdaniem wyglądałby jeden z prowadzącej czwórki (Rock, Flamy, Rivid lub Mkrr3) jako postać z Diablo III. Autor najlepszej pracy, oprócz gadżetów od Blizzarda, zgarnie kartę graficzną Aours GTX 1060 6GB (link). Prace można nadysłać do 30. lipca do godziny 20:00. 

Konkurs Rock -  prace wysyłajcie tutaj!

Rock chciałby, żebyście narysowali postać Tyraela lub Nekromanty/Nekromantki we współczesnym świecie. Jak Waszym zdaniem wyglądałaby taka postać? Na Wasze prace czekamy do 2. sierpnia do godziny 20:00. 

Konkurs Mkrr3 - prace wysyłajcie tutaj!

Jaka jest Wasza ulubiona postać w całym uniwersum Diablo? Wystarczy wejść na fanpage Mkrr'a i uzasadnić swój wybór. Link znajdziecie u góry lub klikając tutaj. Termin kończy się 26. lipca!

Konkurs Flamy - prace wysyłajcie tutaj!

U Flamy'ego czeka na Was pytanie - Gdyby prawdziwy świat, był światem Diablo III, jaką postać byś wybrał i dlaczego? Na odpowiedzi czekamy do 30 lipca!

Konkurs Rivid - prace wysyłajcie tutaj!

Jacy nasi streamerzy są każdy widzi, ale z jaką postacią z Diablo III kojarzy Ci się Rock, Flamy, Rivid lub Mkrr3 i dlaczego? Takie zadanie stawia przed Wami Rivid! Podobnie jak w przypadku zadania od Flamy'ego czas na podesłanie swoich odpowiedzi macie do 30 lipca.


Wszystkim życzymy powodzenia w konkursach! Nie zapomnijcie polubić fanpage'ów naszych partnerów - Blizzarda i Diablo III; firmy Aorus, która ma dla Was kartę GTX 1060 6GB i Twitch.tv

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze