Konflikt w The Division

The Division Konflikt

Macie sporo lootu? Byłoby przykro gdyby... ktoś odciął Wam linę przy oddawania go do śmigłowca ;(

Nie, nie chodzi o kłótnie między deweloperami, a nową aktualizację do produkcji Ubisoftu. Do The Division zawitał drugi darmowy DLC nazwany "Konflikt". Co przynosi, co zmienia i co poprawia? Możecie dowiedzieć się z tego newsa. Nowa misja, zmiany w mechanice oraz nowości to jeden z dwóch powodów, by ponownie zajrzeć do The Division. Jaki jest drugi powód? Sprawdźcie, czy nie zaliczyliście bana - bo podobno Ubisoft za wykorzystanie błędów ostrzegł tymczasowymi banami nawet parę procent społeczności graczy :-) Chyba najciekawszym punktem aktualizacji jest dodanie kolejnej misji przeznaczonej dla najlepiej uzbrojonych graczy - Czyste Niebo - ma być kolejnym wyzwaniem dla "wyekspionych" postaci. Jak w pierwszej misji najazdu "Zagubieni w akcji" walczyliśmy w małej lokacji z ekipą mającą pod ręką wóz opancerzony, tak teraz przyjdzie nam likwidować bazę Rikersów, w której mają broń przeciwlotniczą, fabularnie uniemożliwiającą dostarczenie zrzutów zaopatrzenia. Wraz z drugim najazdem otrzymujemy cztery nowe zestawy przedmiotów - Final Measure spodoba się fanom odporności na obrażenia np. od podpaleń, porażeń oraz pozwoli Wam "kraść" granaty przeciwnika. Hunter's Faith to zestaw dla snajperów, mający za dodatkową umiejętność otrzymywanie bonusowego pancerza w zależności od odległości z jakiej trafimy przeciwnika. Lone Star pozwoli Wam uczynić z siebie chodzący magazyn amunicji do lekkich karabinów maszynowych oraz strzelb. Zaś Predator's Mark, który raczej wybierze 90% graczy znacząco zwiększa obrażenia od karabinów szturmowych i pistoletów powodując silne krwawienie u celu, na którym się skupimy.

The Division Konflikt

Ten dreszczyk przy "oddawaniu" przedmiotów z Dark Zone zostanie jeszcze bardziej podkręcony

Jedną z poważniejszych zmian w Strefie Mroku (Dark Zone) będzie możliwość "odcięcia" torby z przedmiotami, którą podczepiają do liny śmigłowca gracze chcący zabezpieczyć znalezione lub zdobyte przedmioty. System lootu w strefie PVP opiera się o odesłanie skażonych przedmiotów w tzw. Strefach Podjęcia - gracze umieszczają skażone przedmioty w spuszczanym na linie worku, dopiero wtedy przedmioty BYŁY bezpieczne. Od tej pory się to zmieni - gracze mają możliwość odcięcia liny w ostatnim momencie, co spowoduje wysypanie się przedmiotów na ziemię. Co dalej? Nie trzeba tłumaczyć - rozpierducha i strzelanina. Społeczność jest podzielona - jedni na forum The Division mówią, że rozgrywka w formie "samotnego wilka" zostanie już całkowicie dobita, drudzy mówią, że w końcu skończy się panujące i nudne w The Division "friendly playing".

The Division Konflikt

Jeszcze więcej setów, jeszcze więcej przedmiotów! Hura?

Wśród innych zmian znajdziemy między innymi dodanie skrzynek (tych jakby "banków" z naszymi itemami) do Dark Zone, co ułatwi zmiany ekwipunku. Otrzymamy dodatkowe misje poboczne z cyklu "Search and Destroy" - pokonując przeciwników w strefach znajdziemy "dane wywiadowcze" pozwalające następnie ustalić ważne cele do zlikwidowania. Z nich otrzymamy oczywiście ciekawy loot. Prócz tego w Strefie Mroku przeciwnicy elitarni oraz posiadający swoje unikalne nazwy mają szansę na upuszczenie... skrzynek. Ich zabezpieczenie pozwoli nam je otworzyć - w nich mamy szansę znaleźć najlepsze przedmioty oraz nawet te pochodzące z zestawów. Pełną listę zmian oraz łatek możecie znaleźć na oficjalnej stronie. Mieliście okazję testować najnowszą misję fabularną lub spowodować nagły wysyp dziesiątek przedmiotów wrzuconych do worka w trakcie oddawania przedmiotów do śmigłowca? Jak wrażenia? System komentarzy macie na dole. Pamiętajcie - dodatek "Konflikt" jest darmowym DLC, który powinien się Wam pobrać nawet jeżeli nie macie Season Pass!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze