Komuś Deux Exa za darmo?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 25 Październik 2017
  • Komentuj 1

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji wypróbować najnowszych przygód agenta Jensena, to do jutra macie ku temu znakomitą okazję, bo gra dostępna jest na Steamie całkowicie za darmo

Wystarczy wejść na Steama i do jutra można cieszyć się grą

W Buncie Ludzkości gracz ponownie wciela się w agenta Interpolu imieniem Adam Jensen, którego zadaniem jest zwalczanie międzynarodowego terroryzmu. Ludzkość została podzielona na tych, którzy nie uznają cybernetycznych wszczepów oraz tych, którzy zdecydowali się na zmiany w swoich ciałach. Gorzej mają ci drudzy, społeczeństwo w dużej mierze ich nie akceptuje i zmusza się ich do mieszkania gettach.

Owe getta okazały się wylęgarnią terroryzmu, miejscem w którym jedyne prawo to prawo silniejszego. Zadaniem agenta Jensena, członka Task Force 29, jest zniszczenie terrorystycznej organizacji kryjącej się pod nazwą Iluminaci. Pomocą służyć nam będzie grupa hakerów z grupy Juggernaut Collective. Sam Deus Ex to połączenie gry RPG z shooterem, wszystko zostało utrzymane w cyberpunkowej stylistyce. Jak Bunt Ludzkości wypada przy bliższym spotkaniu możecie przekonać się u Rocka:

Właściwie to nie musicie uciekać się w tym momencie jedynie do oglądania gameplaya, bo Square Enix udostępnia grę za darmo na Steamie. Co prawda promocja potrwa do jutra do godziny 22:00, ale jest to wystarczająco dużo czasu, żeby samemu pograć i wyrobić sobie opinię.

Decyzję o zakupie gry, której cena została obniżona aż o 75% i teraz wynosi nieco ponad 12 Euro, pozostawiam Wam. Ale jeśli kochacie sci-fi'owe klimaty i macie wolne 50 złotych to Deus Ex: Bunt Ludzkości wydaje się być świetną propozycją.

[źródło: steam.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze