Kolejny sukces akcji charytatywnej!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 07 Listopad 2018
  • Komentuj 0

Na łamach Ja, Rocka pojawiają się informacje wszelakiej maści. Niemniej z przyjemnością piszemy (w tym przypadku chyba mogę wypowiedzieć się za całą redakcję) o różnych akcjach charytatywnych, a zwłaszcza tych, które związane są ze środowiskiem graczy. Dobrze bowiem przypominać, że gracz to nie tylko zakompleksiony troll mieszkający pod mostem, który jedyne co potrafi, to pluć jadem.

Oglądaj użytkownika GuildWars2 na żywo na www.twitch.tv

Rzeczywistość bywa zgoła odmienna, co udowadniają właśnie różne zbiórki w grach. Nie ma sensu wymieniać wszystkie przypadki w których społeczność udowodniła, że ma złote serce. Dzisiaj bowiem skupimy się po prostu na Guild Wars 2.

Deweloperzy tego MMORPG-a oraz jej gracze postanowili wesprzeć organizację Extra Life. Zebrano 60 tysięcy dolarów, przy czym 40 tysięcy pochodzi z dotacji z Twitcha. Konkretnie lwia część tej kwoty zapewniona została przez widzów, którzy wpłacali pieniądze na oficjalny kanał streamerski Guild Wars 2 lub konkretne streamy społeczności. ArenaNet również wsparło inicjatywę, dodając 25 tysięcy dolarów.

Cała kwota zostanie przekazana na Children’s Miracle Network oraz inne szpitale w Stanach Zjednoczonych. Aby zachęcić ludzi do wspierania akcji, ArenaNet opublikowało ”nigdy wcześniej nie pokazywane concept arty gry”, zapowiedziało dwie mapy PvP oraz wypuściło oryginalny utwór, związany z popularnym hymnem Guild Wars, ”Fear Not This Night”. Możecie go odsłuchać powyżej.

Czy trzeba cokolwiek dodawać? Po prostu POMAGAJMY!

[Źródło: ArenaNet]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze