Kingdoms Rise

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 12 Grudzień 2013
  • Komentuj 1
kingdom rise
Kingdoms Rise to osadzona w świecie fantasy gra RPG, która skupia się przede wszystkim na dynamicznej walce wręcz. Tworzona przez Flyleap Studios, na którego ekipę składa się raptem dwóch ludzi gra ma szansę ujrzeć światło dzienne w maju 2014 roku.
Gracz wciela się w rycerza, który staje na udeptanej ziemi w widowiskowych pojedynkach na miecze, czary, łuki i cokolwiek co wpadnie Ci w ręce. Specjalny wysoce zaawansowany system sterowania pozwoli Wam na toczenie wieloosobowych potyczek samemu lub tworzenia drużny i wraz z przyjaciółmi rzucenia rękawicy obcej ekipie. Im więcej pokonanych przeciwników tym większa nasza chwała!
Ważne jest umiejętne podejście do każdego przeciwnika. W grze nie ma charakterystycznego dla RPGów podziału na klasy. Twórcy dali graczom pełną dowolność w kształtowaniu swojego championa. Szeroka gama białej broni i stylów walki sprawi, że Twój bohater będzie niepowtarzalny.
Dzięki szeroko rozbudowanemu edycji naszego alter ego, możemy dowolnie zmieniać jego wygląd oraz styl walki tak aby bardziej odpowiadał potrzebom pola walki.
Inaczej będziesz musiał zachować się stojąc zakuty w kolczugę naprzeciwko innego zbrojnego, inaczej kiedy staniesz w szranki z lekkozbrojnym łucznikiem.
Kingdoms Rise dostępne będą 4 tryby gry:
  • Opposing Kingdoms  - w którym dwóch graczy staje naprzeciwko siebie do walki w rundach. W czasie rundy nie można się respawnować, potyczka jest wygrana kiedy jedno z królestw zostało całkowicie zmiecione z ziemi.
  • Deathmatch - wielka młóca dla wszystkich graczy przebywających na serwerze. Szybki resp pozwoli Ci natychmiast wrócić do bitwy. Wygrywa ten który zabije najwięcej przeciwników.
  • Party Survival - dołączasz do drużyny i ścierasz się z drużyną przeciwną. Kiedy wyeliminujesz całą drużynę przeciwnika Ci nie mogą się respawnować dopóki nie zakończy się cała gra. Wygrywa drużyna, która jako ostatnia trzyma się na nogach.
  • Offline: Scenario Builder and Ladder Climb - możesz poćwiczyć swoje umiejętności w walce ze sztuczną inteligencją.
Zapowiada się smakowicie! http://youtu.be/ldsrTaeSK40 AB.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze