Kangurek Kao na Dzień Dziecka!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 23 Maj 2019
  • Komentuj 1

W Kangurka Kao zagrywaliśmy się od początku XXI wieku. Zarówno ci młodsi, jak i starsi gracze, wszyscy z uwielbieniem skakaliśmy przed ekranami razem z naszym kangurkiem. Jest to nie tylko jedna z najlepszych gier młodości milenialsów, ale również jedna z bardziej kultowych polskich produkcji. I mimo konkurencji, bardzo ostrej zresztą, w postaci Raymana, Kangurek Kao zapisał się złotymi zgłoskami w polskiej historii gier.

Tate Multimedia nie pozostało głuche na prośby fanów i po wielkiej akcji zorganizowanej przez miłośników kangurka, którzy masowo prosili o przywrócenie gry, zdecydowali się reaktywować Kangurka Kao: Runda 2 z 2003 roku i wypuscić go na Steamie. Termin? Lepszego wybrać nie mogli - 1 czerwca, Dzień Dziecka!

Grę dostaniemy na Steam za jedyne 7,19 zł, więc to naprawdę świetna okazja by przypomnieć sobie stare, dobre czasy. Kangurek Kao został dostosowany do dzisiejszych sprzętów, Tate poprawiło rozdzielczość gry, więc mimo starej grafiki powinno nam się całkiem przyjemnie grać. 

A ja osobiście wciąż liczę, że przywrócona zostanie również pierwsza część Kangurka Kao, bo do tej pory doskonale pamiętam poziomy z lodową zjeżdżalnią, wyścigi motorówką czy poziom snowboardowy! Oj w to się grało!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze