Jest zwiastun Titanfall II

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 12 Kwiecień 2016
  • Komentuj 1

Trailer choć krótki to jednak ujawnia kilka rzeczy

Ktoś ma ochotę rozpłatać wrogiego mecha na pół?

Wczoraj do sieci trafił króciutki teaser drugiej części Titanfall, która zostanie oficjalnie zaprezentowana 12 czerwca podczas EA Play. Filmik może i krótki, ale zdradza kilka ciekawych rzeczy.  Powstawanie Titanfall II zaskoczeniem wielkim na pewno nie jest, ale do tej pory obracaliśmy się w świecie plotek. Wczoraj, za zasługą pierwszego trailera, dowiedzieliśmy się, że gra dostępna będzie zarówno na Xbox One, PCtach i maszynie od Sony, która została pominięta przy tworzeniu pierwszego Titanfalla.
Drugim pewnikiem jest to, że Electronic ArtsRespawn Entertainment pełną zapowiedź planują pokazać graczom 12 czerwca podczas organizowanego przez Elektorników EA Play, które ma stanowić coś na kształt ich własnego E3. Właśnie wtedy mamy zobaczyć pierwszy gameplay z drugiego Titanfalla. Trzecią i ostatnią pewną informacją jest to, że w kolejnej części kierowane przez nas mechy będą mogły korzystać z broni białej. I to nie byle jakiej! W teaserze wyraźnie widzimy kilkumetrowego mecha, który z impetem ciska naładowane elektryczną energią ostrze w ziemię. Nie sposób nie zauważyć też środowiska w jakim twórcy umieścili akcję teasera. W internecie krążą plotki, że własnie w dżungli rozegra się kampania dla pojedynczego gracza, która również będzie nowością, co filmik zdaje się potwierdzać. Moim oczom nie umknęła także całkiem fajnie wyglądająca grafika gry, ale chyba już przyzwyczailiśmy się do tego, że końcowy produkt nie wygląda zazwyczaj tak dobrze jak zapowiedzi. Gra do sprzedaży ma trafić w ciągu najbliższych 12 miesięcy, ale nie wiadomo dokładnie kiedy. Wszystkiego najpewniej dowiemy się 12 czerwca. A jak w ogóle zaopatrujecie się na kolejną część ogromnych mechów? Ktoś z Was ma PS4 i już sobie na tą grę ostrzy ząbki?

Już 12 czerwca dowiemy się znacznie więcej

Już 12 czerwca dowiemy się znacznie więcej

[źródło: gameinformer.compcgamer.comrockpapershotgun.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze