Jaki będzie Razer Phone?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 13 Październik 2017
  • Komentuj 5

Coraz więcej wiemy o nowej telefonie Razera. Ich Phone ma być prawdziwą maszynką do przenośnego grania, której pokaz odbędzie się już za nieco ponad dwa tygodnie, bo 1. listopada.

Na papierze Razer Phone wygląda na naprawdę mocny sprzęt. Urządzenie wyposażono w procesor Snapdragon 835 2,4 GHz, 8 GB RAM i ekran o przekątnej 5,7 cala o rozdzielczości 1440x2560 px. Do tego znajdziecie jeszcze 64 GB wbudowanej pamięci i dwa aparaty fotograficzne - przedni o rozdzielczości 8 megapikseli i tylni z 12-stoma megapixelami, dzięki czemu filmy nagracie w jakości 4K UHD.

Poniżej możecie zapoznać się z całą specyfikacją ujawnioną przez GFXBench:

GFXBench ujawnił jeszcze, że wszystko działać będzie pod specjalnie zmodyfikowanym Androidem 7.1.1 Nougat. Niestety, nadal nie wiemy, w jaką baterię Phone zostanie wyposażony.

Jak Wam się podoba taki gamingowy telefon od Razera? I czy rzeczywiście jest Wam potrzebny dedykowany telefon do grania? I czy Razer zaskoczy czymś wyjątkowym w dniu pokazu? No i jeszcze jedna sprawa: cena. Tej nadal nie znamy, ale ciekawi mnie ile bylibyście skłonni wydać, żeby Razer Phone znalazł się w Waszych rękach?

[źródło: GFXBench, twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze