Jak zaplusować u Blizzarda s01 ep2

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 07 Styczeń 2018
  • Komentuj 3

Raz już zdarzyło się, że koncept fana był na tyle dobry, by fani i sam Kaplan z radością widzieliby go w grze. Mowa o Tarze, postaci, którą wymyśliła Purrfait. Tym razem znowu ktoś wpadł Blizzardowi w oko. Być może nawet doczekamy się autorskiej mapy w grze?

Joshua Llorente, fan shootera od Blizza, stworzył inspirowaną Kairem mapę, która niesamowicie wpisuje się w charakter gry. Wszystkie linie, sposób padania światła, wszystko wygląda tak, jakby sama Zamieć czuwała nad jej tworzeniem.

Jeff Kaplan zauważył potencjał mapy Cairo i poinformował Joshue, że "będą w kontakcie". Mapa oczywiście musiałaby zostać przetestowana i zmodyfikowana pod kątem trybów dostępnych w grze, jednak ogólny projekt wygląda na tyle niesamowicie, że może jednak twórcy skuszą się na jego zaimplementowanie? Byłaby to ogromna nobilitacja dla zdolnego fana i niezła metoda na pokazanie, ''jak blisko swoich graczy jest Blizzard''.

Nie doczekaliśmy się co prawda Tary, ale może Cairo jest na tyle dobrym pomysłem by zagościć w grze? Pozostaje nam czekać na wyniki ''kontaktu'' Jeffa i twórcy egzotycznej mapy.

Zobaczcie kilka screenów przedstawiających Cairo map.

[Źródła:artstation.comreddit.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze