Jade Raymond - nowy vice prezes w Google

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 13 Marzec 2019
  • Komentuj 1

Jade Raymond to ikona kobiet w branży gamingowej. Choć nieco starsza niż wskazują na to najczęściej używane w newsach zdjęcia, to jest to doświadczona kobieta, która na nie jednej hitowej grze zjadła zęby. Dziś jest również vice prezesem w firmie, która każdego dnia zmienia nasze życie - Google.

Na Game Developers Conference Google ogłosi nowy projekt związany z grami i to prawdopodobnie nim zajmie się Jade, jako że wyniosła już cenne doświadczenie z EA Motive i Ubisoft Toronto.

Nic dziwnego że padło na nią, kiedy Google przymierza się do wypuszczenia na rynek nowej konsoli Yeti (pod tą nazwą kryje się również projekt usługi streamingowej gier). Tym bardziej, że opublikowali teaser zapraszający na ich konferencję podczas Game Developers Conference, na którym zaprezentują... No właśnie, co to będzie? Czy zobaczymy nową platformę dla graczy, nowy sklep, a może nowe studio?

Pozostaje nam czekać do poniedziałku na informacje z GDC oraz pogratulować Jade awansu.

[Źródło:pcgamer]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze